Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 1248 hodnocení
5
1233x
4
12x
3
1x
2
1x
1
1x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

JK Avatar autora Jana kroščenová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 12.3.2023
MZ Avatar autora Miroslav Zikmund Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 11.3.2023
MP Avatar autora Marketa Pokorná Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 11.3.2023
Super komunikace,rychlost dodání.
TB Avatar autora Tomáš Bilinský Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 10.3.2023
legit
D Avatar autora Denisa Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 10.3.2023
AK Avatar autora Adéla Kalužíková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 10.3.2023
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 10.3.2023
Super????????
VZ Avatar autora Veronika Zavřelová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 10.3.2023
Naprostá spokojenost
JV Avatar autora Jiří Vican Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 9.3.2023
IL Avatar autora Iryna Ludvíková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 8.3.2023
Avatar autora Renata Čušková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 8.3.2023
PD Avatar autora Peter Drábik Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 7.3.2023
Super obchod
ŽE Avatar autora Žaneta Erbenová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 4.3.2023
MS Avatar autora Marek Svoboda Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.3.2023
TOP
AV Avatar autora Alžběta Vavřínková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.3.2023
AB Avatar autora Adela Bartolova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.2.2023
za jak dlouho tenisky přijdou ?
MM Avatar autora Michal Michalec Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 26.2.2023
KO Avatar autora Kristina Otýsová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.2.2023
VD Avatar autora Viki Drážná Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.2.2023
MP Avatar autora Marek Pridený Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.2.2023

Ovládací prvky výpisu

1248 položek celkem